Rekonstrukce koupelen a potřebná povolení

Rekonstrukce koupelen v převážné většině případů nevyžadují stavební povolení ani statický posudek, a to ani při vybourání bytového jádra. (Někdy ovšem posudek vyžaduje společenství vlastníků nebo družstvo.) Pokud by pro rekonstrukci Vaší koupelny bylo úřední potvrzení nutné, zařídíme je.

Cena rekonstrukce koupelny

Dobrý standard ve Vaší koupelně můžete mít za 88 000 Kč včetně DPH. Cena zahrnuje kompletní vybavení, tedy obklady, vanu, umyvadlo i klozet, koupelnové baterie a instalaci rozvodů včetně revizí.

Naše nabídka samozřejmě zahrnuje řešení v podstatně širším cenovém rozpětí. Někdo například preferujete technicky dokonalejší a spolehlivější vodovodní baterie, jiný klade důraz spíše na design a nejjednodušší cestou k získání přesnější představy je zavolat 603 157 457 nebo poslat SMS a my se ozveme.

Při úvahách o vybavení zvažujte:

  • Hradec Králové má extrémně tvrdou vodu. Je tedy důvod navíc zeptat se nás, s jakými bateriemi máme dobré zkušenosti.
  • Výměnou vany za sprchový kout kromě jiného uspoříte náklady na vodu.
  • Termostatická baterie pro vanu nebo sprchu znamená podstatně příjemnější obsluhu a komfort. Vyšší cena se do celkové ceny rekonstrukce koupelny nepromítne nijak zásadně a hlavně - investice se vrátí v úspoře vody.
  • Na každá značka vodovodní baterie má rychlý a dobrý servis a pokud už nyní myslíte na budoucí výměnu opotřebované kartuše, zeptejte se na naše zkušenosti.

Rekonstrukce koupelen s novým půdorysem

Bytová jádra ve stávajícím půdorysu zdánlivě neumožňují vytvoření prostorné a pohodlné koupelny. Pokud ale obětujete například část chodby, zjistíte, že i koupelny v panelovém domě mohou konkurovat novým koupelnám v novostavbách. Neomezujte své plány a zavolejte 603 157 457 - poradíme a rekonstrukce bytového jádra pro vás bude snazší.

Rekonstrukce koupelen a bytových jader, rekonstrukce bytů Hradec Králové - Petr Žák Gamex Nerudova 696 tel. 603 157 457

Bezchybně kódované stránky    © www.newsroom.cz - pořadí ve vyhledávačích